افزایش هزینه ریسلر های آلمان

سلام و خسته نباشیدبا توجه به اینکه در دو سال گذشته افزایش قیمتی برای نمایندگان انجام نشده بود و این چند روز هزینه ارز به شدت در حال افزایش هست هزینه سرویس های نمایندگی هاست آلمان افزایش ... Read More »

25th Jun 2020
بروزرسانی قوانین

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیزنصب هرگونه ربات اینستاگرام روی تمامی سرور اسپینوزا وب هاست ممنوع استدرصورت مشاهده بدون اطلاع قبلی به مشتری اسکریپت از سرور حذف خواهد شد.و در صورت مشاهده مجدد ... Read More »

25th Oct 2019
قوانین سایت

قوانین و مقررات استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.بدیهی است که شرکت در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمی ... Read More »

7th Jun 2019
اطلاعیه درمورد کلیه نمایندگی ها

سلاماز فردا به مدت 2 روز کلیه نمایندگی ها وقت دارند تعداد اکانت ها و حجم مصرف شده خودشون رو برسی کنند و اگر طبق چیزی که خرید کردند نباشه باید درخواست ارتقا ارسال کنند. میزبان حجم و اکانت مجاز در ... Read More »

25th May 2018
اطلاعیه مهم-تغییر اطلاعات به خارج از ایران

با سلام و احترامبا توجه به اطلاعیه های قبلی و جدی تر شدن تحریم ها، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی؛ ازین به بعد تمامی دامنه ها با مشخصات خارج از ایران ثبت می شود.همچنین نیاز است اطلاعات whois تمامی ... Read More »

20th Apr 2018
نوسانات ارز و تغییرات قیمت دامنه های بین المللی

سلام و عرض ادب با توجه به نوسانات قیمت ارز و بالا رفتن قیمت ارز دامنه های بین المللی دارای تغییراتی در قیمت شده که حتما قبل از ثبت دامنه قیمت های جدید را در بخش ثبت دامنه چک کنید. قیمت ها هر روز ... Read More »

20th Jun 2017
اطلاعایه حذف اکانت های تمدید نشده

سلام و عرض ادب
هاست هایی که بیشتر از 20 روز هست مسدود هستند و هزینه تمدید پرداخت نکرده اند در 24 ساعت آینده حذف خواهند شد.
اگر تمایل به تمدید دارند 24 ساعت وقت دارند تا تمدید کنند.

با تشکر

25th Mar 2017
اطلاعایه حذف اکانت های تمدید نشده

سلام و عرض ادبهاست هایی که بیشتر از 20 روز هست مسدود هستند و هزینه تمدید پرداخت نکرده اند در 24 ساعت آینده حذف خواهند شد.اگر تمایل به تمدید دارند 24 ساعت وقت دارند تا تمدید کنند.تاریخ ثبت خبر: ... Read More »

17th May 2016
نگهداری 8 بک آپ از هر هاست در هاست اسپینوزا

سلام و عرض ادب بعضی کاربران درمورد نحوه بک آپ گیری در سرور های هاست اسپینوزا سوال میپرسند.در اینجا  نحوه بک اپ گیری در سرور ها توضیح داده میشود: برای هر هاست در یک سرور مجزا حدود 8 بک اپ گرفته ... Read More »

20th Apr 2016
تحریم ریسلو (کاربران و نمایندگان)

باسلام           بدلیل تحریم ایران توسط ریسلو، امکان ثبت دامنه بین المللی برای کاربران ایرانی غیرفعال شد. پنل اصلی ما ایرانی نیست و تحریم نشده و درصورتی که اطلاعات شما ایرانی نباشد میتوانید ... Read More »

10th Apr 2016